Індивідуальні послуги

Напишіть мені: +38(073) 471-00-71 (Viber, Telegram, WhatsApp), або заповніть заявку внизу цієї сторінки.


1. Індивідуальна консультація


Ціна: $400 — $300

Де: очна зустріч у Києві або відеозв’язок;

У чому цінність цієї консультації? Як часто в житті ми задаємо собі питання, хто я? Що важливо для мене? У чому сенс мого життя та чому моя місія? Які мої життєві пріорітети? В чому моя головна сила? Яка сфера діяльності для мене підходить найкраще? Чи маю я продовжувати ці відносини, роботу, бізнес…? Такі питання постають, коли ми хочемо розібратися у собі. Це дуже важливі моменти у житті. Тому що, те які відповіді ми отримаємо в цей момент, так ми і будемо будувати своє власне життя далі. Індивідуальна астрологічна консультація ідеально підходить для того, щоб розібратися в собі, краще зрозуміти свою природу, знайти мотивацію, по’єднатися зі своєю первинною енергією та отримати ясність, спокій і впевненість.

Під час консультації ми підемо у цікавий світ енергій дати вашого народження, ми будемо досліджувати вашу природу безпечно та комфортно. Ми повністю сфокусуємось саме на вас, вашому житті, вашій особистості, ваших енергіях, талантах та здібностях. Знайдемо те, що принесе щастя саме вам та зрозуєміємо куди йти в житті не треба. Вся ця захоплююча подорож буде цікавою, корисною, безпечною та іноді навіть цілющою. У мене на консультації не буде «жахливих пророцтв» чи «передбачень бід та страждань» — я сертифікований коуч, майстер китайської метафізики та людина з адекватним поглядом на життя. Гарантую фокус на позитиві та можливостях, екологічність, цікаве дослідження вас та ваших енергій, знаходження рішень для вас у розвиваючому форматі та сучасний підхід до консультування.

Деталі про формат консультації: усна розмова, аналіз натальної карти Ба Цзи народження людини, оцінка поточної ситуації життя та прогноз на розвиток подій у майбутньому. Ваші сильні та слабкі сторони характеру, вибір професії, сфери діяльності, ймовірність відкриття свого бізнесу чи роботи з найму, стан здоров’я та енергії, потенціал сімейних стосунків, потенціал народження дітей, що дасть саме вам відчуття щастя. Оцінка відносин із родичами та близькими, відповіді на всі питання. Знаходження талантів та здібностей, призначення людини, сенс життя. Визначення типу сімейних стосунків, можливість мати дітей, характеристика стосунків партнером, визначення який партнер найбільше підходить.

Опис загального фінансового стану, вибір сфери в якій ви зможете заробити найбільше грошей, загрози втрати грошей та запобігання небезпеці. Детальна характеристика домінуючих характеристик характеру, які визначають професію. Відповідь на запитання свій бізнес чи кар’єра? Здатність працювати у команді чи індивідуальна робота. Визначення сфери діяльності, у якій можна розбагатіти. Найкраща галузь для кар’єри та бізнесу з урахуванням домінуючих енергій.

Теми: здоров’я, кар’єра, фінанси, відносини, кохання, сумісність партнерів, нерухомість, бізнес, партнерство, діти, народження дітей, заміжжя, навчання, імміграція, сенс життя або своя тема (2-3 теми на вибір);

Тривалість: 1,5 години, далі за бажанням (+100 $ / год);

Передоплата: повна (доплата за терміновість);

Що потрібно: заповнити заявку внизу сторінки.


2. Прогноз на місяць


Ціна: $200 — $150

Де: відеозв’язок

У чому цінність цієї консультації? Цей вид консультації треба замовляти у двох випадках. Перший: для того щоб швидко розібратися в поточній життєвій ситуації. Якщо не знаєте як зробити в тій чи іншій ситуації, якщо думаєте чим зараз краще зайнятися тим чи іншим, якщо хочете екологічної поради від зірок. Астрологічні впливи підкажуть правильний шлях. Другий: для тих хто вже брав повну індивідуальну консультацію та хочуть сфокусуватися саме в цей час. Так буває. Після консультації в голові все по-поличкам, а за декілька місяців знову хаос, бо є багато зовнішних впливів. Консультація на місяць поверне вам ясність та впевненіть, сфокусуваваши вас на те що і як робити саме зараз.

Подарунок: всім, хто замовляє прогноз на місяць я дарую розрахунок сприятливих та несприятливих дат на місяць саме для вас. Якщо хочете окремо придбати лише важливі дати місяця ($10/міс.) для себе чи когось зі знайомих або близьких, то напишіть мені в Інстаграм

Теми: на чому фокусуватися цього місяця? Що робити? Здоров’я, кар’єра, фінанси, відносини, кохання, сумісність партнерів, нерухомість, бізнес, партнерство, діти, народження дітей, заміжжя, навчання, імміграція, сенс життя або своя тема (1 головна тема на вибір);

Тривалість: півгодини (30-40 хв.), далі за бажанням (+100 $ / год);

Передоплата: повна (доплата за терміновість);

Що потрібно: заповнити заявку внизу сторінки.


3. Читання життя


Ціна: $750 — $600

Де: очна зустріч у Києві або відеозв’язок;

У чому цінність цієї консультації? Цей вид консультації це найглибинніший із всіх можливих видів налаштування на свою власну природу. За допомогою древніх технік розрахунків я можу дістати із дати вашого народження ваші глибинні скарби. Те що закладено всесвітом, але приховано всередіні вашої унікальної особистості. Ця консультація не потрібна всім. Вона потрібна лише тим, хто дійсно хоче пізнати свою місію, побачити своє сяйво з масштабу космосу. Ця консультація про пробудження. Ця консультація про усвідомлення. Ця консультація про витоки життя. Дійсно, це глибинна праця і до неї треба прийти і бути готовою. Якщо ви розумієте, що ви хочете зустрітися из собою справжньою, із собою сяючою, із собою істинною тоді це для вас. Я запрошую вас в цю трансформаційну та гідну роботу разом із собою. Я стану вашим провідником. Безпечно, комфортно, тендітно, глибинно до самих витоків вашої особистості, щоб зрозуміти хто я. А потім назад до практичного життя у новій якості, з новими осяюючими освідомленнями та в новій ідентичності та цінності.

Формат консультації: усна бесіда, глибокий аналіз життя та детальний розбір долі людини на підставі древніх астрологічних та передбачуваних наук Ба Цзи та Ці Мень Дун Цзя. Детальний опис усіх сфер життя та перспектив у них: ваші сильні та слабкі сторони характеру, вибір професії, сфери діяльності, ймовірність відкриття свого бізнесу чи роботи по найму, стан здоров’я та енергії, потенціал сімейних відносин, потенціал народження дітей, що дасть саме вам відчуття щастя. Оцінка відносин із родичами та близькими, відповіді на всі питання. Потенціал вийти заміж, що принесе вам шлюб, ваші очікування від шлюбу, шлюб з любові або розрахунку, оцінка тривалості шлюбу, чи варто продовжувати поточні відносини і до чого вони йдуть, визначення в якій сфері ви будете найбільш привабливі, де заводити відносини з чоловіком який ваш формат знайомства з чоловіком, характеристика партнера, аналіз сумісності ваших карт народження, потенціал завести дітей.

Аналіз дванадцяти палаців долі: життя, батьків, руху, духовності, ризику, друзів, службовця, нерухомості, багатства, дітей, подружжя, братів та сестер. У кожній із цих сфер будуть знайдені найбільш корисні та вдалі напрямки діяльності людини. Розробка стратегії у тому чи іншому виді діяльності, або відносинах.

Теми: здоров’я, кар’єра, фінанси, відносини, кохання, сумісність партнерів, нерухомість, бізнес, партнерство, діти, народження дітей, заміжжя, навчання, імміграція, сенс життя або своя тема (всі теми в рамках консультації);

Тривалість: 2,5 години, далі за бажанням (+100 $ / год);

Передоплата: повна (доплата за терміновість);

Що потрібно: заповнити заявку внизу сторінки.


4. Вибір дати для важливої події


Ціна: $350 — $250 / подія;

У чому цінність цієї консультації? «В добрий час!» — пам’ятаєте цю примовку? Так завжди казали наші бабусі та дідусі під час початку важливої справи. З давніх давен знали, що не кожен час однаковий. Є добрий час, а є руйнівний, є послаблюючий, є щаслийвий, є довгий, а є й короткий… Коли ви плануєте щось всерйоз і надовго, то важлива кожна дрібниця. Момент настання будь якої події, до прикладу весілля, початок співробітництва, переїзд, операція чи зачаття — задають долю та формують майбутнє. Уявіть собі, що бігун на старті спіткнувся і впав, авжеж після цього мова вже не йде про перемогу. Так і з важливими подіями, потрібно правильно почати. В правильний день та в спрятливий час. Щоб енергія вас підносила, посилювала та допомагала, а не послаблювала. Тому що маленьке відхилення на початку дасть значну похибку через багато років. Найгірша річ, зрозуміти через багато часу, що все пішло не так, не туди і взагалі нащо це було робити?

Саме тому є супер чудова консультація, яка називається Вибір дати до важливої події. Я досліджую дати народження учасників події, вираховую для вас найсприятливішу дату. ми це все обговорюємо, шукаємо в заданих межах та формуємо щасливе, прекрасне та квітнуче майбутнє для вас.

Де: особиста зустріч в Києві чи відеозв’язок;

Для яких подій потрібно вибирати сприятливу дату:

Підбір дати вдалого весілля

Підбір дати початку будівництва будинку

Підбір дати початку ремонту

Підбір дати продажу квартири чи будинку

Підбір дати купівлі квартири, будинку чи земельної ділянки

Підбір дати переїзду у нове житло

Підбір дати народження дитини

Підбір дати зачаття дитини

Підбір дати набуття права спадщини

Добір дати для важливих юридичних контрактів

Підбір дати поїздки у відпустку

Підбір дати поїздки у відрядження

Підбір дати першого побачення

Підбір дати заведення домашньої тварини

Тривалість: 1,5 години, далі за бажанням (+100 $ / год);

Передоплата: повна (доплата за терміновість);

Що потрібне: заповнити заявку внизу сторінки.


5. Прогноз по оракулу (терміново на поточний час)


Ціна: $75 — $50 / питання;

Де: електронною поштою, месенджери;

У чому цінність цієї консультації? Замовляйте цю послугу, якщо маєте якесь конкретне питання: приймати пропозицію чи ні? Їхати чи не їхати? Це гарна ідея чи я себе накручую? Що робити в цій конкретній ситуації? Як вчинити у цих обставинах? Починати справу чи зараз не на часі? Оракул надасть повну та вичерпну відповідь на ваше питання і в вас звалиться гора з плеч, бо рішення буде прийняте. Я надішлю вам текст відповіді на поставлене запитання;

Передплата: повна;

Що потрібно: написати мені в месенджер, попередньо його чітко сформулювавши. Я на момент запитання роблю прогноз-оракул і протягом найближчого часу напишу вам текст відповіді. Уточнююче питання вважається і оплачується як окреме питання.

Напишіть мені: Viber, Telegram, What’sApp: +38(073) 471-00-71


6. Фен Шуй будинку чи квартири


Ціна: $450 — від $300;

Де: очна зустріч у Києві або відеозв’язок;

У чому цінність цієї консультації? Чи помічали ви, що після переїзду в інше житло всі сфери життя переналаштовуються? Що життя в новому місці змінює вашу удачу, ваш настрій, ваші результати, ваші відносили, ваше здоров’я та рівень енергії? Абсолютна більшість людей відповість «Так!». Місце життя дуже сильно впрливає на нашу свідомість, відчуття, комфорт, гармонію, багатство, владу, відносини та успіхи. Проведіть експеримент: уявіть, що ви живете жебрацькій хаті зі старими вікнами, брудом, поламаними речами і так далі. Противно? Так! Саме так народжується енергія в середині нас. Відповідно це працює і в іншу сторону: уявіть, що ви живете в місці яке ідеально підходить саме для вас, яке наповнює вас енергією, силами, яке дає вам розквіт, багатство, щастя та успіх. Це не казка. Древня китайська наука Фен-Шуй допомагає будувати та вибирати квітнучу нерухоміть, яка значущо підсилить ваши результати у житті. Забудьте про меблі, ремонт чи дизайн по фен-шуй. Тим більше забудьте про статуетки жаб та монети… Це упередження з 90-х років, коли шахраї намагались заробити на довірі людей. Те про що я кажу, називається тим же словом, але не забобони, а потужний інструмент.

Істинний фен-шуй — це точна наука проектування, будівництва і використовування нерухомості для процвітання. Уявіть собі палац: широкі вхідні двері, ліве та праве крило, алея з фонтанами попереду. Правильно? Я вгадав? А тепер усвідомте, що палаци, будинки багатіїв чи впливових осіб тисячоліттями всюди по всій планеті будували саме так. В різних культурах, в різні часи, на різних континентах будували однаково, окрім деталей. З прадавних часів знали, що має бути якої форми… Це і є фен-шуй — наука створення просторів для життя. Про це я могу багато розповісти. Якщо вам цікаво, то можете заповнити заявку нижче, я приділю вам час для того, щоб розповісти про можливості фен-шуй саме для вас.

Тривалість: 1 година (60 хв.);

Формат консультації: на вступній консультації я розповім про можливості фен-шуй, обговоримо ваш задум, що ви хочете? Купити квартиру? Купити дім? А може побудувати дім? Проговоримо можливість, доцільність та результати нашої майбутньої співпраці. Якщо хочете створити затишне сімейне гніздечко де буде жити міцьна та квітнуча сім’я? Або купити квартиру майбутніх багатіїв чи можновладців? Тоді запрошую вас на цю консультацію.

Якщо умови співпраці вам підійдуть, то це все я для вас зроблю за додаткову плату: розробка феншуй проєкту та детальна характеристика житла, що аналізується. Точні рекомендації щодо поліпшення простору для процвітання на підставі складених розрахунків по вашому будинку або квартирі: дванадцяти гір, квадрату лошу і зіркам, що летять. Характеристика впливу житла на кожного з мешканців. Докладний розбір домінуючих енергій у приміщенні, які впливають на здоров’я, багатство та стосунки, відповіді на всі питання;

Передоплата: повна (доплата за терміновість).

Що потрібно: заповнити заявку внизу сторінки.

ЗАМОВТЕ ЗАРАЗ ІНДИВІДУАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ТА

ОТРИМАЙТЕ СПОКІЙ ТА ВПЕВНЕНІСТЬ В ЖИТТІ