Практикум «Баланс у всіх вимірах»

на Літнє Сонцестояння 20.06.2024

Опис практикуму з соматичного воркшопу: «Баланс у всіх вимірах»

Запрошуємо вас на унікальний практикум, присвячений дослідженню балансу в нашому житті через призму соматичного руху. Цей практикум допоможе вам знайти внутрішню гармонію та навчитися використовувати її в повсякденному житті, від фізичного стану до емоційної стабільності та гармонії у відносинах.

Основні теми практикуму

 1. 🌞 Постава та фізичний баланс:
  • Вивчення основ правильної постави та її впливу на загальний емоційний стан
  • Техніки балансування та координації рухів
  • Практичні вправи для укріплення м’язів та підтримки рівноваги, як запоруки балансу
 2. 🌞 Емоційна рівновага:
  • Методи саморегуляції та управління емоціями
  • Практики усвідомленості (майндфулнес, mindfulness) для зниження стресу та підвищення емоційної стійкості
  • Вправи для розвитку здатності залишатися спокійними в напружених ситуаціях
 3. 🌞 Відносини, що приносять радість:
  • Дослідження ваших стратегій у взаємодії з іншими людьми
  • Техніки роботи з тривогою у відносинах
  • Практичні інструменти для відчуття рівноваги під час конфліктів

Для кого цей практикум?

 • 🌞 Для всіх, хто прагне покращити свою фізичну та емоційну рівновагу
 • 🌞 Для всіх, хто відчуває тривогу у стосунках 
 • 🌞 Для всіх, хто уникає стосунків
 • 🌞 Для тих, хто бажає навчитися ефективно вирішувати конфлікти
 • 🌞 Для всіх, хто цікавиться соматичними практиками та хоче інтегрувати їх у своє життя
 • 🌞 Для всіх, хто бажає мати гармонічні стосунки
 • 🌞 Підходить для жінок і для чоловіків

Мета, вимоги, дати

Мета практикуму: знайти баланс у всіх вимірах свого життя та навчитися застосовувати його для досягнення гармонії відносин та благополуччя

Вимоги до учасників: цікавість та бажання до самовдосконалення

Дати проведення: 20.06.2024 — 27.06.2024

Де буде проводитися курс: по всьому світу онлайн в телеграм каналі курсу

Графік занять

 1. 🌞❤️ 20.06.24 — Вступний вебінар. Онлайн у zoom
 2. 🌞❤️ 21.06.24 — Практика соматичного руху дослідження балансу в тілі. Це заняття допоможе вам краще зрозуміти своє тіло, покращити координацію та відновити природний баланс, працюючи з вестибулярним апаратом, очима та поставою
 3. 🌞❤️ 22.06.24 — Практика соматичного руху для внутрішнього балансу організму. Дослідження внутрішніх систем та гормонів
 4. 🌞❤️ 23.06.24 — Емоційний баланс. Робота з нервовою системою. Практики саморегуляції
 5. 🌞❤️ 25.06.24 — Соматично-терапевтичний практикум рівновага у відносинах. Практичний вебінар. Онлайн у zoom
 6. 🌞❤️ 26.06.24 — Соматична практика дослідження сфер життя. Як отримувати те, що я хочу і робити те, що потрібно, без крайнощів
 7. 🌞❤️ 27.06.24 — Заключне інтеграційне заняття

Як будуть проходити заняття?

Щодня, зранку за Києвом, в закритому телеграм-каналі практикуму, буде публікуватися завдання на день. Його можна буде зробити у зручний для вас час. Для виконання завдання потрібно буде виділити приблизно 20 хвилин на день. Спілкуватися та обмінюватися досвідом будемо в дружній атмосфері у тому ж телеграм-каналі.

Хто проводить курс?

Анастасія Крадецька, практичиня соматичного руху, тренерка з пілатесу, дослідниця енергій, досвідчена авторка та ведуча курсів з саморозвитку, доула смерті.

Давид Векуа, майстер китайської метафізики та фен-шуй, професійний коуч, ведучий курсів дослідження енергій за авторськими методиками поєднання древніх знань та сучасних психотехнологій.

Взаємодія до

Вся взаємодія до старту практикуму між нами, для зручності, буде проводитися по електронній пошті, яку ви вкажете при реєстрації. Важливо після оплати надіслати скріншот на електронну пошту, яка з’явиться. Якщо впродовж трьох днів вам не прийшов лист підтвердження оплати, перевірте обов’язково папку «Спам», іноді листи туди потрапляють.

Для зв’язку з відділом підтримки та піклування про клієнтів напишіть будь ласка на електронну пошту, вони дуже стараються оперативно та швидко вирішити всі організаційні питання: customer.care.by.davidvekua@gmail.com

Відгуки учасників минулих курсів про енергії

❤️ Марія
Цей практикум- цілком новий досвід у моєму житті. Незвично було відчувати свої органи ( не всі вдалося відчути, не з усіма поспілкуватися). Після практик довго тримається стан спокою та рівноваги. Впевнена, якщо продовжити практикувати, відгук буде більш яскравий. Після практикуму пішла на щотижневі занятия до Анастасії, маю надію навчитися відчувати себе, свій організм на 100%, покращити психоэмоційний стан. Окрема подяка Давиду за розрахунок моїх індивідуальних енергій, тепер зрозуміло, з чим в першу чергу працювати. Дякую за цей практикум та новий досвід!

❤️ @julia_m

Давид, с огромной благодарностью пишу отзыв. Возможно, он несколько сумбурный, потому что «последствия» курса еще не улеглись. Это был совершенно необычный для меня опыт. Прежде всего, я удивлена тем, что попала в эту группу. К китайской метафизике у меня не было ровно никакого отношения, до того как в ютюбе случайно попала на канал Давида. Разумный подход к прогнозам и какая-то спокойная уверенность автора меня подкупили, и я подписалась на канал. Увидев предложение вступить в закрытую группу, особенно не раздумывала, что для меня в общем-то не характерно. На чем основывалось доверие — не могу сформулировать, но было ощущение что это нужно сделать. Сами практики — десять обычных дней, ставшие путешествием в параллельную реальность. Несомненно, осознанное наблюдение за собой это всегда полезно. Но в нашем случае помимо собственной осознанности для меня было совершенно несомненно ощущение подключенности к мощным энергиям, причем с соблюдением техники безопасности. Завершающий круг силы дал множество инсайтов.  Организационно все было просто отлично. Четко сформулированное задание на каждый день, тебя как будто ведут за руку. Очень приятно, что участники группы делятся своими отчетами, это создает эффект дружеской поддержки. Что касается практической пользы — спокойнее реагирую на происходящее вокруг, я же дерево 🙂 Учусь пользоваться энергией неба для земных дел. Пройти практику я бы посоветовала не только тем, кто уже интересуется китайской метафизикой. Думаю, что будет полезно всем интересующимся энергетическим и духовным устройством мира.

❤️ @fatina-fox

Добрый вечер!Буду краткой и без прелюдий.Понравилось всё!!!Впечатления от курса и его автора просто потрясающие!!!Вы прекрасный педагог.Все идеально.Полученные знания и опыт для меня бесценны.Курс будет интересен любому пытливому уму,не ограниченному рамками этой реальности,а уж для любителей эзотерики,метафизики и других чудес так это просто подарок.А если с детских лет с вами что-то не так и вы порой слышите и видите то,чего не видят и не слышат другие,тогда вам точно сюда.В чем польза вашего руководства программой?Да во всем.Что мы смогли бы без вашего руководства?Повторюсь,оно идеально. 

❤️ @natalia-brovko

Даже не знаю, как описать словами.

Наблюдения за вашей работой на канале ютуба подтолкнули меня в вашу группу. Не случайно, конечно.

Меня пугают цифры, расчёты, таблицы. Я, скорее, интуитивно чувствую, как это работает. И быть в одном поле с вами, чтобы получать системный опыт чувствования и проживания через ощущения, для меня на данном этапе самое ценное. Мне нравится ваша подача расчётов на канале и ваш поток энергии. Поэтому я с вами. Учусь. Благодарю за эти проживания. И если буду полезна вам и группе в исследованиях, то это просто замечательно! 

❤️ @eleonora-ze

Доброго всем дня. 

Благодарю Давид, за то что взяли в команду для получения новых знаний и новый опыт прохождения энергий. Ничего в нашей жизни  не бывает случайным, если человек жаждет новых духовных практик.

Эти интересные знания позволили мне открыть мои возможности с другой стороны, позволили понять что управляет моими энергиями каждый день. Очень заинтересовало учение, хотелось бы в этом разобраться более глубоко

❤️ Лариса

Доброго часу доби.
Хочу від щирого серця побажати Вам і Вашій команді успіхів і багато енергії, для підготовки і поширення таких практикумів на велику аудиторію суспільства, і щоб знайшлися ті люди які можуть відгукнутися на таку інформацію.
Для мене, цей практикум пройшов дуже легко, так як я відчувала резонанс з Вами, Вашою подачею інформації, те як Ви хотіли дійсно усім передати ці знанняі з кожним бути разом. Ваша чесність, щирість і відповідальність, зчитується підсвідомістю і тому довіряєш і йдеш з Вами поряд без страху, або якихось сумнівів.
Цінність цієї практикидля мене в тому, що я навчилася піклуватися про свої органи, тобто радіти разом з ними, що ми одне ціле і я їх люблю, як і вони працюють на мене. Хоча до цього практикума не всі знала органи де розташовані. Тому ця практикума була важлива для мене в тому сенсі, щоб звернути увагу на себе. Як по Біблії «Полюби ближноього, як самого себе» Тільки зараз сформовано цілістний образ, як треба любити себе, в чому ця любов проявляється.
В період проходження практикума все було настільки спокійно, в кожній ситуації впродовж кожного дня, я вибирала себе. Тобто, якщо ти в гармонії з собою, то тоді все підлаштоаується так, як тобі це потрібно, для мене такий висновок.
Добре підібрана програма та її подача, все зрозуміло, але головне ще й залежить від кожного з нас, хто проходить цей практикум «Енергія станів», готовність на себе брати відповідальність за належне виконання тих рекомендацій, що нам дають.
Рекомендую своїм знайомим Ваш інстаграм, а там що в кого буде відгукуватися в серці, дуже корисної інформації є багато.
Велике Дякую вам Давиде та Анастасіє, за такий потужний практикум «Енергія станів», за вашу чесність, щирість та відповідальність!
З повагою Лариса.

❤️ @irina

Давид, спасибо за эту практику! 🤗 Это было волнительно и очень любопытно, стараюсь и дальше отслеживать энергии каждого дня, чтобы понять их для себя глубже.

Лично для меня этот курс был как своего рода способ научиться правильно взаимодействовать со Вселенной. Мне представляются человек и Вселенная как маленький ребенок и родитель. Пока ребенок не говорит, то он не может эффективно взаимодействовать с родителем. Да, мать или отец понимают базовые потребности своего ребенка, так же как и Вселенная заботится о человеке, но только когда ребенок научится разговаривать, он может четче формулировать свои желания и потребности. Это все конечно звучит потребительски, но это только на первом этапе, ведь чем старше ребенок, тем он больше понимает те или иные поступки и решения своих родителей, и в идеальном случае корректирует свои желания и поступки так, чтобы быть достойным человеком. Я этого жду и от себя — понять как быть достойным человеком, как приносить радость и процветание себе и окружающим. Эти ожидания не от этого курса в отдельности, но скорее этот курс как один из инструментов познания законов Вселенной (на ряду с классической наукой). Возможно, это звучит тщестлавно и чересчур амбициозно, но я ни в коем случае не претендую на раскрытие всех тайн Вселенной, я только хочу двигаться в направлении познания. 

Мне очень понравилось, как этот курс был устроен, с обязательными ежедневными отчетами. Это дисциплинировало. Это также была своего рода проверка, на сколько это интересно и важно для меня.

Также благодарю всех участников за то, что прошли этот этап со мной. 🌺 

❤️ @tatiana

Всем доброго времени суток!

Я человек, который очень ценит своё личное время, т. к. это тот ресурс, который ты не сможешь вернуть никогда.

И то, на что или на кого я его потрачу для меня имеет колоссальное значение. С Давидом я познакомилась на Ютубе, хотя к китайской метафизике не имела никакого отношения. Род моей деятельности научил меня разбираться в людях. Та подача информации Давидом при прргностике тех или иных событий подкупила меня. В них было то, что близко лично мне, а именно чёткость, краткость, логичность, обоснованность и как следствие, правдивость. Чувствовался профессионализм в данной области!  И когда поступило предложение об участии в  закрытом сообществе, я конечно же не могла упустить возможность общения с человеком, который может стать моим учителем и проводником в тот мир, который для многих кажется за гранью. Я знала, вернее будет сказать, интуитивно чувствовала, на что я потрачу свой драгоценный ресурс! 

На всем протяжении обучения, при подаче материала прослеживалась всё та же чёткость, краткость, структурированность и досконально продуманная  подача информащии. Это очень облегчило задачу знакомства с энергияями.

Круг Силы, как логичное завершение первого этапа обучения, это вообще Вау!

Те эмоции, те ощущения, которые я пережила за эти несколько дней в повседневной жизни так просто не встретишь.

Идя в этот проект я точно знала, что получу нечто необыкновенное и жизненно необходимое для меня в дальнейшем. Я не ошиблась!

Давид, моя благодарность, за пройденный курс, это малая плата за то, что я получила взамен. БЛАГОДАРЮ за эмоции, навыки, опыт и Ваше мастерство. 

Данный курс я порекомендую тем, кто ищет ответ на любой жизненно важный для него вопрос. Тем, кто понимает, что мир не ограничивается его физическим планом. Тем, кто хочет расширить свои горизонты. 

❤️ Наталія Ніколаєва

Практикум «Енергія станів» поглибив мої знання про людський організм, показав, як можна контактувати з внутрішніми органами, які функції саме моїх органів для мене, що відкриває великі можливості для особистого розвитку і покращення якості життя. Дізналася про особливі звуки даоських монахів, що доповнює вищеназване. Для мене було відкриттям, що органи мають індивідуальні функції для кожного, в залежності від дати народження. Анастасія, Давид! Я дуже дякую Вам за цінні практики, за те, що Ви поділилися своїми унікальними знаннями, люб,язно надавали поглиблені інструкції, склали графік роботи з органами, були уважними до кожного слухача.

❤️ @natali

Давид, мое знакомство с Вашими прогнозами произошло на ютубе случайно. Хотя случайностей не бывает… Смотрела с большим интересом ролики и делилась ссылками с друзьями. Подкупила краткость и доступность к пониманию материала. С нетерпением ждала новых роликов. Подписалась на Ваши страницы в социальных сетях. C удовольствием приняла предложение о вступлении в закрытую группу. Впрыгнула в последний вагон! Были сомнения в себе, так как я новичок. Задавала себе вопросы: «Смогу ли сделать все правильно? Будет ли от меня польза?». Я делала шаг за шагом, как маленький ребенок, который учиться ходить. В группе чувствуется доверительная обстановка, поддержка, взаимоуважение. Задания все были четко сформулированы и объяснены. Хороший подход с ежедневным выполнением отчетов, так как дисциплинирует (иначе вылетела бы из группы 

🤣

). Получила ответы на все интересующие меня вопросы. Узнать, различать и осознанно чувствовать энергии – это превосходит все ожидания. Практика прохождения круга силы меня потрясла! До сих пор прихожу в себя. Посоветую друзьям, знакомым обязательно пройти обучение, чтобы прочувствовали ещё тот драйф…- силу энергии. Сама же буду дальше глубже изучать, применять знания на физическом плане. Для меня «металла» это просто необходимо. Теперь стала более спокойной, чуточку умнее  

😘

благодаря Вам, Давид.

❤️ @mariyasib

Доброго вечера всем!
Давид, благодарю за интересный опыт! Сонастройка с ведущей энергией дня — это прекрасная практика: осознавание на что обратить внимание и инсайты, как можно эту настройку использовать для балансировки своего состояния — это ценный результат этих дней. Вся ценность курса мною полностью еще не осознана — она раскрывается каждый день новыми оттенками.

Отдельная благодарность за мягкую и в тоже время чёткую, краткую, структурированную подачу материала и постановку задачи на каждый этап работы. Условие выдавать отчет каждый вечер очень хорошо структурирует и мотивирует к наблюдению и, в данном случае, не напрягает. Внимание к каждому участнику дает ощущение присутствия Мастера, который знает куда он ведет группу. И при этом каждый участник идет сам, через свой субъективный опыт. 

Прекрасный курс, который будет полезен тем, кто хочет проявить и почувствовать свои незнакомые грани и научиться сонастраиваться с окружающим миром. Благодарю.

❤️ @alexandr-sitko

Всем доброго времени суток. Давид, я благодарю Вас за приглашение в группу и те бесценный знания, которые через Вас приходят ко мне, формируя мой новый опыт. Одной из моих целей является повышение осознанности жизни в целом и каждого прожитого мной дня в частности. Получаемые знания, методики и практики, я уверен, смогут оказать мне необходимую помощь на этом нелегком пути, а также избавиться от негативных черт в моем характере. Мне приятно общаться с Вами и моими единомышленниками, несмотря на расстояния между нами. Я чувствую теплоту ваших сердец. Благодарю за то, что вы со мной, а я с вами. Даже несколько занятий привнесли в мою жизнь некоторые изменения. В частности, заставили остановиться и задуматься, посмотреть на происходящее несколько с другой стороны, появилось больше спокойствия и уверенности. Ваше спокойствие, интеллигентность, знания и довольно точная интерпретация предстоящих событий на Вашем ютуб-канале вселяет оптимизм. Мне нравится с Вами работать. Благодарю!

Гармонійні стосунки через внутрішній баланс

Пакети участі в курсі:

Пакет «Та, хто шукає», $90 — $60 (2500 грн.), вартість вказана з урахуванням знижки для «Мій Світ»

❤️ Унікальний практикум на літнє сонцестояння 2024, присвячений дослідженню балансу в нашому житті через призму соматичного руху. Цей практикум допоможе вам знайти внутрішню гармонію та навчитися використовувати її в повсякденному житті, від фізичного стану до емоційної стабільності та гармонії у відносинах;

Пакет «Та, хто відчуває», $180 — $120 (4900 грн.), вартість вказана з урахуванням знижки для «Мій Світ»

❤️ Унікальний практикум на літнє сонцестояння 2024, присвячений дослідженню балансу в нашому житті через призму соматичного руху. Цей практикум допоможе вам знайти внутрішню гармонію та навчитися використовувати її в повсякденному житті, від фізичного стану до емоційної стабільності та гармонії у відносинах;

❤️ Бібліотека вправ і технік для емоційної гармонії та покращення відносин;

❤️ Календар процвітання на 2024 рік в електронному вигляді з загальними днями привабливості

Пакет “Та, хто знайшла», $300$230 (9500 грн.), вартість вказана з урахуванням знижки для «Мій Світ» — Обмежена кількість місць (!)

❤️ Унікальний практикум на літнє сонцестояння 2024, присвячений дослідженню балансу в нашому житті через призму соматичного руху. Цей практикум допоможе вам знайти внутрішню гармонію та навчитися використовувати її в повсякденному житті, від фізичного стану до емоційної стабільності та гармонії у відносинах;

❤️ Бібліотека вправ і технік для емоційної гармонії та покращення відносин;

❤️ Календар процвітання на 2024 рік в електронному вигляді з особистими днями привабливості, сексуальності та відносин;

❤️ Особиста консультація-заняття з Анастасією Крадецькою по вашому запиту у відносинах;

❤️ Додатковий майстер-клас з енергетичних вправ від Давида Векуа для формування наміру у всесвіті знайти чи покращити відносини

Оплата

Після заповнення заявки (кнопка нижче) з’являться реквізити для оплати. Можна платити без додаткового узгодження. Після перевірки статусу оплати впродовж декількох днів, вам надішлемо на електронну пошту запрошення в закриту телеграм-групу курсу.