Свічка Багатства Давида Векуа

Передзамовлення «Свічки Багатства»

⚠️ УВАГА! З 22:22 06.01.2024 ПРОДАНО 1000 СВІЧОК ТА ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА «СВІЧКУ БАГАТСТВА» ОФІЦІЙНО ЗАВЕРШЕНО.

Вітаю вас на сторінці, присвяченій проекту “100 Свічок Багатства”

З самого початку цього проєкту ми планували створити для вас лише 100 свічок, тому саме стільки і виготовили. Проте, вже на другий день старту продажів ми побачили, що кількість оплат за «Свічку Багатства» значно перевищила 100 штук. Це для нас однозачно неймовірно і надихаюче! Дякуємо за вашу підтримку та зацікавленість у цьому унікальному продукті! 

Як тільки ми зрозуміли ситуацію, яка склалася, зі всією відповідальністю ми вже звʼязалися із усіма виробництвами, які допомагали створювати «Свічку Багатства» : виробників склянок, продавців монет з Китаю, свічного заводу та типорафії, де друкуються коробки для свічок. Ми зробили неймовірне — домовилися про додаткове позачергове, особисте для вас виробництво.

Тому, супер гарна новина — «Свічки Багатства» отримають всі, хто оплатив. Гарна новина полягає в тому, що ми створили чесний список порядку відправок «Свічок Багатства» і поділили його на сотні, так як з самого початку проєкт називався «100 Свічок Багатства». На даний момент маємо 609 оплачених свічок та заявок на 1302 свічки.

1 ХВИЛЯ: Першу сотню Свічок Багатства ми плануємо відправити вам до Нового року (30.12.2023).

Починаючи з 10 січня 2024 року буде відправка другої сотні.

2 ХВИЛЯ: Плануємо до кінця січня 2024 — початку лютого 2024 року відправити всі замовлення по всьому світу другої хвилі замовлень. Адже, на сьогоднішній день, окрім України відправлення «Свічок Багатства» планується ще у 53 країни світу. Ми в шоці від масштабів вашої зацікавленості.

3 ХВИЛЯ: наразі приймаємо замовлення, які будуть відправлені з 01.03.24 до 31.03.2024. На цій хвилі ми вже змирилися, що не розуміємо чому такий ажіотаж? Але смиренно працюємо над вашими замовленнями 🙂

⚠️ УВАГА! З 22:22 06.01.2024 ПРОДАНО 1000 СВІЧОК ТА ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА «СВІЧКУ БАГАТСТВА» ОФІЦІЙНО ЗАВЕРШЕНО.

Цей проєкт став для нас викликом, який ми гідно пройдемо разом із вами і завдяки вашій підтримці. Ми докладаємо всі зусилля і навіть трішечки більше, щоб задовольнити ваш попит. Впевнені, що «Свічка Багатства» стане культовим продуктом. Тому, раді вас привітати, що «Свічка Багатства» 1.0 ваша!

⚠️ УВАГА! З 22:22 06.01.2024 ПРОДАНО 1000 СВІЧОК ТА ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА «СВІЧКУ БАГАТСТВА» ОФІЦІЙНО ЗАВЕРШЕНО.

Як зробити передзамовлення на 2024 рік Свічки Багатства?

Якщо ви готові почекати, щоб отримати цей унікальний продукт, тоді будь ласка, заповніть заявку на передзамовлення «Свічки Багатства» і оплатіть по реквізитам, які з’являться на екрані. Пам’ятайте, що заповнена заявка не гарантує вам резерв свічки, лише повна передплата. Відправка оплачених замовлень буде відбуватися у чесному порядку, хто коли і скільки оплатив.

Якщо ви оплатили Свічку Багатства до 19.12.2023

Якщо ви вже оплатили Свічку Багатства до 19.12.2023 та уважно прочитали все ще викладено вище і все ще маєте питання, будь ласка напишіть за адресою вказаною нижче. Дякуємо за ваше терпіння та підтримку.

Для зв’язку з відділом підтримки та піклування про клієнтів напишіть, будь ласка, на електронну пошту, вони дуже стараються оперативно та швидко вирішити всі організаційні питання: customer.care.by.davidvekua(at)gmail.com

Після передзамовлення та оплати

Після заповнення заявки (кнопка нижче) з’являться реквізити для оплати. Можна сміливо платити без додаткового підтвердження. Важливо! Коли ви здійсните оплату, то будь ласка, відправте скрін на електронну пошту, яка з’явиться перед вами.

Для зручності вся комунікація з вами, буде проводитися по електронній пошті, яку ви вкажете при реєстрації. Тому уважно перевірте правильність її написання. Важливо після оплати надіслати скріншот на електронну пошту, яка з’явиться. Якщо впродовж тижня вам не прийшов лист підтвердження оплати, не хвилюйтеся і перевірте обов’язково папку «Спам», іноді листи туди потрапляють.

Для зв’язку з відділом підтримки та піклування про клієнтів напишіть, будь ласка, на електронну пошту, вони дуже стараються оперативно та швидко вирішити всі організаційні питання: customer.care.by.davidvekua(at)gmail.com

Оплата

Після заповнення заявки (кнопка нижче) з’являться реквізити для оплати. Можна сміливо платити без додаткового підтвердження. Після перевірки статусу оплати впродовж тижня, вам надішлемо на електронну пошту підтвердження оплати.

⚠️ Увага!

Ми зараховуємо оплату за «Свічку Багатства» лише після того, як ви надіслали квитанцію на електронну пошту про здійснення оплати. customer.care.by.davidvekua(at)gmail.com

Скріншоти не приймаються лише квитанція, де чітко видно дату, час транзакції та дані платника.

Якщо платить одна людина, а отримує замовлення інша, обов’язково про це вказуйте у листі на вищезгадану електронну пошту.

У виникненні будь яких питань, пишіть лише на вищезгадану електронну пошту.